U bent hier: Over ons » Medewerkers

Medewerkers

Opbouwwerkers

Alice Vandeputte
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  
Email :  alice.vandeputte@samenlevingsopbouw.be
Corrie de Ruijter
Telefoon :  
GSM :  0487 58 47 81
Email :  corrie.de.ruijter@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie WoonWel
Dimitri Lefere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0484 67 45 54
Email :  dimitri.lefere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Inloophuis De Kom-Af - Roeselare
Elie Claeys
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0484 67 45 06
Email :  elie.claeys@samenlevingsopbouw.be
Fred Boone
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 29
Email :  fred.boone@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Ouders in Actie - Roeselare
Hilde Van Laere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 92
Email :  hilde.van.laere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Praatwijzer - Roeselare
Jan Wielockx
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0483 26 51 17
Email :  jan.wielockx@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Sint-Pieters deelt...het klimaat
Tijdelijke Bezetting Sociale Leegstand (TBSL)
Katrien Depovere
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0479 05 48 06
Email :  katrien.depovere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Familiesalons - Oostende
Katrien Laga
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0477 70 66 20
Email :  katrien.laga@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Buurtwerking Centrumwijk Harelbeke
Lieze Pareit
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0476 79 13 63
Email :  lieze.pareit@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Inloophuis De Kom-Af - Roeselare
Linde Vande Woestyne
Telefoon :  
GSM :  0487 32 28 14
Email :  linde.vande.woestyne@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Zorgzame buurten 'Minder mazen, meer net'
Mieke Spruytte
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 87
Email :  mieke.spruytte@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Sint-Pieters deelt...het klimaat
Tijdelijke Bezetting Sociale Leegstand (TBSL)
Mieke Van Poucke
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 73
Email :  mieke.van.poucke@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Energiearmoede in de Westhoek
Miranda Bouttens - ervaringsdeskundige
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 32
Email :  miranda.bouttens@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie WoonWel
Bewonersparticipatie bij Vivendo
Bewonersparticipatie bij de Mandel
Rubie Derutter
Telefoon :  
GSM :  0484 67 48 04
Email :  rubie.derutter@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Zorgzame buurten 'Minder mazen, meer net'
Samir Djouama
Telefoon :  
GSM :  0474 91 96 51
Email :  samir.djouama@samenlevingsopbouw.be
Sara Vanhove
Telefoon :  
GSM :  0484782164
Email :  sara.vanhove@samenlevingsopbouw.be
Sarah Deschacht
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0484 67 49 85
Email :  sarah.deschacht@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Nieuw Leven in de Nieuwe Stad - Oostende
Stefan Goemaere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 65
Email :  stefan.goemaere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Energiearmoede in de Westhoek
Tineke Decroos
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0474 91 96 36
Email :  tineke.decroos@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Nieuw Leven in de Nieuwe Stad - Oostende
Veerle Gevaert
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 64
Email :  veerle.gevaert@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Zorgnetwerk Zwevegem
Brugfiguren in landelijke context
Veerle Verslype
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0484 67 49 50
Email :  veerle.verslype@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie bij Vivendo
Bewonersparticipatie bij de Mandel

Programmaverantwoordelijken

Irene Kooperberg
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 27
Email :  irene.kooperberg@samenlevingsopbouw.be
Thema :
Joke Dekoninck
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 47
Email :  joke.dekoninck@samenlevingsopbouw.be
Thema :

Staf

Dirk Sansen
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 85
Email :  dirk.sansen@samenlevingsopbouw.be
Peter Ketelers
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0484 67 43 44
Email :  peter.ketelers@samenlevingsopbouw.be

Directie

Tiny Scheipers
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0487 32 28 02
Email :  tiny.scheipers@samenlevingsopbouw.be

Secretariaat

Dolores Pluym
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 73
Email :  dolores.pluym@samenlevingsopbouw.be
Ingrid Vanooteghem
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 97 08
Email :  ingrid.vanooteghem@samenlevingsopbouw.be
Kelly De Smet
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 72
Email :  kelly.de.smet@samenlevingsopbouw.be
Marleen Capiau
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 31
Email :  marleen.capiau@samenlevingsopbouw.be
moet in dit geval niet ingevuld worden

op de hoogteBlijf op de hoogte van onze activiteiten en nieuwtjes

Schrijf je in

Project in de kijker

Brugfiguren in landelijke context

Een brugfiguur is een neutrale vertrouwenspersoon tussen kwetsbare gezinnen, welzijnsorganisaties en de school.

Lees verder

Samenlevingsopbouw West-Vlaanderen vzw
Katelijnestraat 27B 8000 Brugge

Maatschappelijke zetel: Torhoutsesteenweg 100A 8200 Brugge
Ondernemingsnummer BE0429.735.932 – RPR Brugge

tel: 050 39 37 71
e-mail: info.west-vlaanderen@samenlevingsopbouw.be

Lees de privacyverklaring van Samenlevingsopbouw West-Vlaanderen

Volg ons op  en