U bent hier: Over ons » Medewerkers

Medewerkers

Opbouwwerkers

Anje Huysentruyt
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 69
Email :  anje.huysentruyt@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Preventief werken aan kinderarmoede in Houthulst
Brugfiguren in landelijke context
Charlotte Bara
Telefoon :  059 51 28 00
GSM :  0474 91 96 73
Email :  charlotte.bara@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Energiearmoede in de Westhoek
Fred Boone
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 29
Email :  fred.boone@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Droomjob - Brugge (en Roeselare)
Hilde Van Laere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 92
Email :  hilde.van.laere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Proactieve dienstverlening - OCMW Roeselare
Jan Wielockx
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0487 32 29 09
Email :  jan.wielockx@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Buurtopbouwwerk De Barakken - Menen
Jessie Vermeersch
Telefoon :  
GSM :  0483 26 57 64
Email :  jessie.vermeersch@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Proactieve dienstverlening - OCMW Roeselare
Katrien Depovere
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0483 26 51 17
Email :  katrien.depovere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Tijdelijke bezetting sociale leegstand (Oostende en Brugge)
Tweezijdig + bij Vivendo
Katrien Laga
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0477 70 66 20
Email :  katrien.laga@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Buurtwerking Centrumwijk Harelbeke
Liesbeth Deschacht
Telefoon :  
GSM :  0474 80 34 41
Email :  liesbeth.deschacht@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Samenwerking met het Sociaal Verhuurkantoor – De Condor Oostende
Lieze Pareit
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0476 79 13 63
Email :  lieze.pareit@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Inloophuis De Kom-Af - Roeselare
Mieke Spruytte
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 87
Email :  mieke.spruytte@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Tijdelijke bezetting sociale leegstand (Oostende en Brugge)
Mieke Van Poucke
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0479 05 48 06
Email :  mieke.van.poucke@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Familiesalons - Oostende
Mira Bracké
Telefoon :  
GSM :  0487 58 47 81
Email :  mira.bracke@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie Tweezijdig+ WoonWel - Gistel
Miranda Bouttens - ervaringsdeskundige
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 32
Email :  miranda.bouttens@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Preventief werken aan kinderarmoede in Houthulst
Bewonersparticipatie Tweezijdig+ WoonWel - Gistel
Paul Meersman
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 71
Email :  paul.meersman@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Tijdelijke bezetting sociale leegstand (Oostende en Brugge)
Pieterjan Alliet
Telefoon :  059 51 28 00
GSM :  0474 91 96 51
Email :  pieterjan.alliet@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Tweezijdig + Oostendse Haard
Wijk in Bloei - Stene (Oostende)
Stefan Goemaere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 65
Email :  stefan.goemaere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Energiearmoede in de Westhoek
Tineke Decroos
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0474 91 96 36
Email :  tineke.decroos@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Nieuw Leven in de Nieuwe Stad - Oostende

Programmaverantwoordelijken

Joke Dekoninck
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 47
Email :  joke.dekoninck@samenlevingsopbouw.be
Thema : Leefbaarheid
Karen Viaene
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 27
Email :  karen.viaene@samenlevingsopbouw.be
Thema : Wonen
Nancy Van Landegem
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 97 01
Email :  nancy.van.landegem@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Brugfiguren in landelijke context
Thema : Dienstverlening en werk

Staf

Dirk Sansen
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 85
Email :  dirk.sansen@samenlevingsopbouw.be

Directie

Tiny Scheipers
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0487 32 28 02
Email :  tiny.scheipers@samenlevingsopbouw.be

Secretariaat

Dolores Pluym
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 73
Email :  dolores.pluym@samenlevingsopbouw.be
Ingrid Vanooteghem
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 97 08
Email :  ingrid.vanooteghem@samenlevingsopbouw.be
Kelly De Smet
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 72
Email :  kelly.de.smet@samenlevingsopbouw.be
Marleen Capiau
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 31
Email :  marleen.capiau@samenlevingsopbouw.be
moet in dit geval niet ingevuld worden

blijf op de hoogte

Bestel hier

Project in de kijker

Brugfiguren in landelijke context

Een brugfiguur is een neutrale vertrouwenspersoon die vanuit lokaal sociaal beleid een brug vormt tussen kinderen en gezinnen, hulp- en dienstverleningsaanbod en de school.  Op die manier worden grondrechten gerealiseerd en ontwikkelingskansen van kinderen geoptimaliseerd. 

Lees verder