U bent hier: Over ons » Medewerkers

Medewerkers

Opbouwwerkers

Anje Huysentruyt
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 69
Email :  anje.huysentruyt@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Preventief werken aan kinderarmoede in Houthulst
Brugfiguren in landelijke context
Corrie de Ruijter
Telefoon :  
GSM :  0487 58 47 81
Email :  corrie.de.ruijter@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie WoonWel
Fred Boone
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 29
Email :  fred.boone@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Ouders in Actie - Roeselare
Hilde Van Laere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 92
Email :  hilde.van.laere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Praatwijzer - Roeselare
Jan Wielockx
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0483 26 51 17
Email :  jan.wielockx@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Tijdelijke Bezetting Sociale Leegstand (TBSL)
Buurtopbouwwerk De Barakken - Menen
Katrien Depovere
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0479 05 48 06
Email :  katrien.depovere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Familiesalons - Oostende
Katrien Laga
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0477 70 66 20
Email :  katrien.laga@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Buurtwerking Centrumwijk Harelbeke
Lieze Pareit
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0476 79 13 63
Email :  lieze.pareit@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Inloophuis De Kom-Af - Roeselare
Linde Vande Woestyne
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0487 32 28 14
Email :  linde.vande.woestyne@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Zorgzame buurten: "minder mazen, meer net"
Mieke Spruytte
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 87
Email :  mieke.spruytte@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Tijdelijke Bezetting Sociale Leegstand (TBSL)
Mieke Van Poucke
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 73
Email :  mieke.van.poucke@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Energiearmoede in de Westhoek
Miranda Bouttens - ervaringsdeskundige
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 32
Email :  miranda.bouttens@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie WoonWel
Bewonersparticipatie bij Vivendo
Bewonersparticipatie bij de Mandel
Pieterjan Alliet
Telefoon :  059 51 28 00
GSM :  0474 91 96 51
Email :  pieterjan.alliet@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie Oostendse Haard
Wijk in Bloei - Stene (Oostende)
Sarah Deschacht
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0484 67 49 85
Email :  sarah.deschacht@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Nieuw Leven in de Nieuwe Stad - Oostende
Stefan Goemaere
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 65
Email :  stefan.goemaere@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Energiearmoede in de Westhoek
Tineke Decroos
Telefoon :  059 80 68 74
GSM :  0474 91 96 36
Email :  tineke.decroos@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Nieuw Leven in de Nieuwe Stad - Oostende
Veerle Verslype
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0484 67 49 50
Email :  veerle.verslype@samenlevingsopbouw.be
Projecten : Bewonersparticipatie bij Vivendo
Bewonersparticipatie bij de Mandel

Programmaverantwoordelijken

Joke Dekoninck
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 47
Email :  joke.dekoninck@samenlevingsopbouw.be
Thema : Leefbaarheid
Karen Viaene
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 27
Email :  karen.viaene@samenlevingsopbouw.be
Thema : Wonen

Staf

Dirk Sansen
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 85
Email :  dirk.sansen@samenlevingsopbouw.be
Peter Ketelers
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0484 67 43 44
Email :  peter.ketelers@samenlevingsopbouw.be

Directie

Tiny Scheipers
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0487 32 28 02
Email :  tiny.scheipers@samenlevingsopbouw.be

Secretariaat

Dolores Pluym
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 96 73
Email :  dolores.pluym@samenlevingsopbouw.be
Ingrid Vanooteghem
Telefoon :  051 24 29 28
GSM :  0474 91 97 08
Email :  ingrid.vanooteghem@samenlevingsopbouw.be
Kelly De Smet
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 72
Email :  kelly.de.smet@samenlevingsopbouw.be
Marleen Capiau
Telefoon :  050 39 37 71
GSM :  0474 91 96 31
Email :  marleen.capiau@samenlevingsopbouw.be
moet in dit geval niet ingevuld worden

op de hoogteBlijf op de hoogte van onze activiteiten en nieuwtjes

Schrijf je in

Project in de kijker

Brugfiguren in landelijke context

Een brugfiguur is een neutrale vertrouwenspersoon tussen kwetsbare gezinnen, welzijnsorganisaties en de school.

Lees verder